جمهوری آذربایجان سقوط بالگرد این کشور را تکذیب کرد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، مقامات نظامی جمهوری آذربایجان گزارش ریانووستی در مورد سقوط بالگرد نظامی این کشور را تکذیب کردند.

جمهوری آذربایجان سقوط بالگرد این کشور را تکذیب کرد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت دفاع جمهوری آذربایجان گزارش مقامات ارمنستان مبنی بر سرنگونی هواپیما و بالگرد نیروی هوایی این کشور را تکذیب کرد.

واقف درگاهلی، رئیس سرویس مطبوعاتی وزارت دفاع جمهوری آذربایجان امروز، پنج شنبه به وبلاگ اخبار تصویری گفت: گزارش های منتشر شده توسط رسانه های ارمنستان مبنی بر سرنگونی هواپیما و بالگرد نیروی هوایی آذربایجان که در ایران سقوط نموده است، کذب و بی اساس است.

پیش از شوشان استپانیان، سخنگوی وزارت دفاع ارمنستان گزارش داده بود که یک بالگرد نیروی هوایی جمهوری آذربایجان را که در خاک ایران سقوط نموده، سرنگون نموده اند.

آرتسرون هوانسیان سخنگوی وزارت دفاع ارمنستان امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی بیان کرد ارتش جمهوری خودخوانده قره باغ سه فروند بالگرد نیروهای مسلح آذربایجان را در طول دیشب و بامداد پنج شنبه سرنگون نموده است.

به گزارش اسپوتنیک، هوانسیان گفت: به طور کلی در شب و اوایل صبح نیروهای مسلح آذربایجان 350-360 نفر کشته و 600 نفر زخمی داشته اند. سه هلی کوپتر ساقط شدند از جمله یک فروند در خاک ایران سقوط کرد که اخیراً گزارش دادیم.

به گفته وی ، 15 دستگاه خودروی زرهی، یک آتشبار اسمرچ و شش پهپاد جمهوری آذربایجان منهدم شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جمهوری آذربایجان سقوط بالگرد این کشور را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمهوری آذربایجان سقوط بالگرد این کشور را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید