تاکسیران نمونه را انتخاب کنید

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، عرفان روحیان-خبرنگار:تقدیر و تشکر همواره سبب ایجاد انگیزه و افزایش کارآیی می شود. به همین دلیل است که مدیران سازمان ها و نهادها در طول سال عملکرد نیروهای خود را ارزیابی و از برترین ها تقدیر می کنند.

تاکسیران نمونه را انتخاب کنید

امسال برای نخستین بار جشنواره معرفی و تقدیر از تاکسیرانان برتر توسط سازمان تاکسیرانی تهران برگزار می شود و مدیران این سازمان قصد دارند با همکاری و مشارکت شهروندان، تاکسیرانان برتر را انتخاب کنند. مناطق مرکزی پایتخت با توجه به بالا بودن میزان تردد مردم و وجود محدوده های زوج و فرد و طرح ترافیک، بیشترین تعداد ایستگاه های تاکسی و فعالیت تعداد زیادی از تاکسیرانان در این مناطق، به طور ویژه تر مورد توجه قرار گرفته است و مدیران سازمان تاکسیرانی امیدوارند ساکنان مناطق 6، 7، 10، 11 و 12 مشارکت بهتر و بیشتری در این جشنواره داشته باشند.

تاکسی، وسیله حمل ونقل عمومی است که روزانه بیش از هزاران نفر برای انجام کارهای روزمره از آن استفاده می کنند و به گفته علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران، تاکسیرانان، امین و معتمد مردم هستند و به همین دلیل با اطمینان خاطر از این وسیله نقلیه عمومی استفاده می کنند. سعید جاسبی دبیر جشنواره تاکسیرانی می گوید: قصد داریم با برگزاری این جشنواره پل ارتباطی بین شهروندان و تاکسیرانان و سازمان تاکسیرانی ایجاد کنیم تا با شناسایی برترین ها و تقدیر از آنها انگیزه بیشتری در خدمت رسانان این سازمان ایجاد شود.

  • 5 محور انتخاب تاکسیران برتر

ترغیب شهروندان به استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی به ویژه تاکسی، ترویج الگوی شهروند مشارکت پذیر، تقویت فرهنگ و اخلاق حرفه ای بین تاکسیرانان، افزایش منزلت اجتماعی و شغلی تاکسیرانان و احیای تاکسی به عنوان یک فضای عمومی از اهداف مهم برگزاری جشنواره هستند که جاسبی به آنها اشاره و عنوان می کند که تاکسی، مدیریت، نظارت و خدمات، تاکسی و ارتقای فرهنگ ترافیکی تاکسی، سلامت و حفظ محیط زیست، تاکسی، فرهنگ، هنر و رسانه و تاکسی، علم، فن آوری و کارآفرینی، 5 محور اصلی جشنواره هستند که شهروندان با توجه به این محورها می توانند تاکسیرانان برتر را معرفی کنند.

شهروندان برای مشارکت در این جشنواره، می توانند تا 12 اردیبهشت ماه، تاکسیرانان را براساس معیار رفتار و اخلاق حرفه ای تاکسیرانی، آراستگی ظاهری، استفاده از امکانات رفاهی برای مسافران و نظافت خودرو از طریق سامانه 1888 یا شماره گیری کد #777*137* و یا با مراجعه به سایت تاکسیرانی به نشانی Tehran.taxi.ir، پلاک تاکسی مورد نظر را اعلام و ثبت کنند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تاکسیران نمونه را انتخاب کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکسیران نمونه را انتخاب کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید