بهره برداری از 31 پروژه عمرانی راه و شهرسازی گلستان در هفته دولت

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، حسین محبوبی اظهار کرد: 31 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 163 میلیارد و 94 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و استانی در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

بهره برداری از 31 پروژه عمرانی راه و شهرسازی گلستان در هفته دولت

وی همچنین از کلنگ زنی سه پروژه در این هفته در سطح استان با حضور مقامات استانی و کشوری اطلاع داد.

محبوبی در خصوص پروژه هایی که به بهره برداری می رسد، گفت: این پروژه ها شامل 13 پروژه در حوزه مهندسی ساخت، 16 پروژه در حوزه بازآفرینی شهری، دو پروژه شهرسازی و معماری است.

وی از جمله مهم ترین پروژه های قابل افتتاح را بهسازی و آسفالت راه های روستایی شهرستان های استان و بهره برداری از ساختمان های فرمانداری رامیان و مراوه تپه و ساختمان اداری اداره کل بهزیستی استان ذکر کرد.

رئیس شورای حمل و نقل استان گلستان از آغاز پروژه احداث چهار خطه و بهسازی فاز دوم محور خوش ییلاق به طول 25 کیلومتر به عنوان یکی از مهم ترین پروژه های بخش راهسازی استان نام برد که در هفته دولت عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

همچنین وی از آغاز عملیات اجرایی احداث فاز یک ایستگاه آتش نشانی در گنبد و سرای محله در محله انجیراب گرگان و بهره برداری از فاز یک مجموعه تکایای پاسرو و مدرسه علمیه صالحیه و تکیه جوانان در محله سرچشمه گرگان اطلاع داد.

وی به پروژه های بخش شهرسازی و معماری هم اشاره ای کرد و اضافه کرد: رونمایی از طرح جامع شهر نوکنده و طرح جامع – تفصیلی شهر علی آباد از پروژه های این بخش است.

محبوبی در خاتمه از واگذاری و افتتاح 385 واحد مسکن مهر و 65 واحد تجاری در سایت زیتون شهرستان گرگان در قالب 10 پروژه در سطح استان با اعتباری معادل 138 میلیارد ریال به صورت تسهیلات بانکی اطلاع داد.

به گفته دبیر شورای مسکن گلستان، این واحدها در شهرستان های بندرترکمن، گرگان، علی آباد کتول ساخته گردیده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بهره برداری از 31 پروژه عمرانی راه و شهرسازی گلستان در هفته دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از 31 پروژه عمرانی راه و شهرسازی گلستان در هفته دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید