با حضور وزیر کشور؛ نمایشگاه توانمندی های عشایری و روستایی استان بوشهر گشایش یافت

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، در آیینی با حضور وزیر کشور، استاندار بوشهر، معاونین استاندار، نمایندگان مردم استان در مجلس و جمعی از مسئولان استان، نمایشگاه توانمندی های عشایری و روستایی استان بوشهر در روستای گردشگری عامری در تنگستان گشایش یافت.

با حضور وزیر کشور؛ نمایشگاه توانمندی های عشایری و روستایی استان بوشهر گشایش یافت

به گزارش از،در آیینی با حضور وزیر کشور، استاندار بوشهر، معاونین استاندار، نمایندگان مردم استان در مجلس و جمعی از مسئولان استان، نمایشگاه توانمندی های عشایری و روستایی استان بوشهر در روستای گردشگری عامری در تنگستان گشایش یافت.

دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در بازدید از این نمایشگاه با تقدیر از مسئولان استان در راه اندازی این نمایشگاه گفت: توسعه گردشگری در روستا ها بسیار مهم و ارزشمند است و در این راستا از همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود استفاده گردد.

وی تاکید نمود: حمایت از تولیدات روستاییان موجبات ایجاد اشتغال پایدار می گردد و این طرح ها حمایت و پشتیبانی می شوند.

مهرداد ستوده معاون امور عمرانی استاندار بوشهر نیز اعلام کرد: طرح بوشهر توریسم 2022 با حمایت استاندار و با کوشش شبانه روزی مسئولان در شهرستان های 10 گانه استان در حال اجراست.

وی در ارتباط با نمایشگاه توانمندی های عشایری و روستایی استان بوشهر نیز گفت: در این نمایشگاه که در راستای توسعه طرح گردشگری بوشهر توریسم 2022 گشایش یافته تولیدات روستایی استان از 24 روستای هدف گردشگری استان، دو منطقه عشایری و تعدادی از روستا های توانمند شهرستان تنگستان به نمایش درآمده است.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "با حضور وزیر کشور؛ نمایشگاه توانمندی های عشایری و روستایی استان بوشهر گشایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با حضور وزیر کشور؛ نمایشگاه توانمندی های عشایری و روستایی استان بوشهر گشایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید