بازوند: از روند احداث مسکن مستاجران زلزله زده گله مندیم

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، هوشنگ بازوند امروز چهارشنبه در ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خواهان تسریع در راه اندازی بیمارستان صحرایی ثلاث باباجانی شد و دستور داد ظرف 15 آبان این بیمارستان راه اندازی گردد.

بازوند: از روند احداث مسکن مستاجران زلزله زده گله مندیم

وی اضافه نمود: این بیمارستان فعلا بهره برداری گردد و بعد از آن طی یک پروسه کادر تخصصی آنرا تامین کند و ف را تا زمان افتتاح بیمارستان با امکانات ساده مشغول کار شوند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه بستن سامانه اعطای تسهیلات صحت ندارد، گفت: آنهایی که عقب افتاده اند یا با شهرداری و میراث فرهنگی مشکل داشته اند هنوز هم می توانند ثبت نام نمایند.

وی در مورد مسائل مردم با نظام مهندسی نیز توضیح داد: تحت هیچ شرایطی زیر 100 متر اجازه دریافت حق نظارت ندارند.

بازوند با بیان اینکه ستادهای مشخص گاها مورد بی مهری قرار می گیرند، توضیح داد: ستادها شبانه روز پای کارهستند به جای یاری به آنها مدام از آنها انتقاد می کنیم.

وی با تصریح اینکه نباید مطالبات را از بنیاد مسکن بالا ببریم، بیان نمود: کار بنیاد مسکن بی سابقه بوده است، در کمتر از یکسال 15 هزار واحد تحویل داده اند.

استاندار کرمانشاه با اشاره به احیای بافت های فرسوده در کنار بازسازی واحدهای تخریب شده در مناطق زلزله زده گفت: در سرپل ذهاب 6000 پروانه ساخت صادر شده اما 9000 واحد در حال بازسازی است.

وی گفت: وامی که در شهرستان های غیر از زلزله زده پرداخت شده به افرادی که در مناطق زلزله زده ساکن هستند با تایید فرماندار قابل امهال است.

بازوند با انتقاد از روند احداث مسکن مستاجران زلزله زده گفت: از مسکن مستاجران زلزله زده که وزارت راه و شهرسازی متولی آن است گله مندیم یکسال از زلزله می گذرد اما هنوز کاری انجام نشده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازوند: از روند احداث مسکن مستاجران زلزله زده گله مندیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازوند: از روند احداث مسکن مستاجران زلزله زده گله مندیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید