بازنشستگان از حقوق ها ناراضی اند ، افزایش 39 درصدی حقوق کجاست؟

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، رئیس سازمان تامین اجتماعی اعلام نموده که با اعمال طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان این سازمان با بازنشستگان لشگری و کشوری، حقوق بازنشسته ای که حداقلی بگیر بوده، 30 سال خدمت نموده و همسر و دو فرزند دارد حدود چهار میلیون و 300 هزار تومان است.

بازنشستگان از حقوق ها ناراضی اند ، افزایش 39 درصدی حقوق کجاست؟

به گفته او این افزایش در حقوق فروردین که از هفته آینده پرداخت می گردد اعمال شده، اما بازنشستگان از این میزان افزایش حقوق ناراضی هستند و می گویند با این تورم و افزایش قیمت ها این میزان متناسب سازی جوابگوی هزینه های خانواده های بازنشستگان نیست.

این حقوق بدرد 20 سال پیش میخوره، نه الان که ثانیه ای قیمتابالامیره،

با توجه به تورم اصلا خبر خوبی نبود پس قضیه همسان سازی چیشد این 2600 یا 2800 کف حقوق معین شده بود لطفا تجدید نظر کنید

بیچاره بازنشسته های تامین اجتماعی و کشوری و لشگری قیمت اجناس سرسام آور بالا میرود ولی حقوق بازنشسته ها لاک پشتی . شاغلان هم اضافه کار و کارانه و ماموریت و … میگیرند ولی باز هم نمیتوانند زندگیشان را بگذرانند.

چه قول و وعده هایی که نشنیدیم! 4میلیون و 200هزار تومن؟ فقط 300هزار تومن متناسب سازی؟

من از کار افتاده هستم و حداقل حقوق را میگیرم این حقوق کفاف زندگی منا نمیده اگر جسما سالم بودم 30 سال کار میکردم آیا این انصافه؟؟؟

نه بابا جان ما باین حقوقها چهارتومن نمیتونیم زندگی کنیم مستآجر که هستیم دختردار هستیم بیمارمیشیم مهماندار که هستیم پس باین حساب حقوق زیر 8میلیون تومان اصلآ فایده ایی برای ما مستمری بگیران یا بازنشستگان نداره باید فکر اساسی انجام بدین

39 درصد افزایش حقوق چه شد؟

بازنشستگان انتظار دارند که 39 درصد افزایش حقوق سالانه نیز به این مبالغ اضافه گردد، در واقع آنها می گویند این افزایش حقوقی که روی حقوق آنها اعمال شده فقط به خاطر متناسب سازی است و باید 39 درصد دیگر نیز اضافه گردد.

پس 39 درصد چی شد؟

افزایش 39 درصدی حقوق به تنهایی بیشتر از این عددی که اعلام کردید میشه. پس تکلیف همسانسازی چه شد.

پس تکلیف متناسب سازی کجاس 39 درصد حقوقیه که درشورای عالی کار برا کارگرا اضافه شده همین افزایش باید برای بازنشسته ها هم بدونه درنظرگرفتن همسان سازی باید اعمال بشه اول باید افزایش سالیانه اعمال بشه

با لحاظ کردن 39 درصد به تنهایی میزان حقوق از این عدد بیشتر می گردد پس تکلیف همسان سازی چه شد

به فریاد باز نشسته های تامین اجتماعی برسید اول قرار بود 39 درصد اضافه بشه بعد از آن متناسب سازی گردد.

اگر قرار باشد حقوق بازنشستگان 39 درصد دیگر افزایش یابد، حداقل حقوق یک بازنشسته حداقل بگیر، با 30 سال خدمت، دارای همسر و دو فرزند باید حداقل شش میلیون تومان ماهانه در سال جاری دریافت کند اما آنطور که مسئولان سازمان تامین اجتماعی می گویند هم متناسب سازی و هم افزایش حقوق سالانه اجرا شده است و قرار نیست افزایش دیگری روی حقوق های بازنشستگان این سازمان اعملا گردد.

منبع: تجارت نیوز

به "بازنشستگان از حقوق ها ناراضی اند ، افزایش 39 درصدی حقوق کجاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازنشستگان از حقوق ها ناراضی اند ، افزایش 39 درصدی حقوق کجاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید