باریلسکی: روی نام فرشاد احمدزاده خط نمی کشیم، ستاره پرسپولیس برای خیلی ها گمنام است

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، سرمربی موقت تیم اشلانسک وروتسواو لهستان از ملی پوش ایرانی حمایت کرد.

باریلسکی: روی نام فرشاد احمدزاده خط نمی کشیم، ستاره پرسپولیس برای خیلی ها گمنام است

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری ، پاول باریلسکی در نخستین نشست خبری خود پس از انتخاب به سمت سرمربیگری تیم اشلانسک وروتسواو با اشاره به فرشاد احمدزاده، ملی پوش ایرانی گفت: درباره فرشاد احمدزاده باید به خاطر داشته باشیم که این نخستین حضورش در یک لیگ خارجی بود که فراتر از کشورش و دنیای دیگری است. او در تیم قبلی خود (پرسپولیس) یک ستاره بود اما به عنوان یک بازیکن گمنام برای خیلی ها به تیم اشلانسک وروتسواو آمد. فرشاد احمدزاده به لیگ خاصی همانند اکسترا کلاسای لهستان انتقال یافت. او در دوران بدنسازی اشلانسک وروتسواو حضور نداشت و این مساله روی جنبه های فیزیکی بازیکن تاثیر می گذارد.

وی اضافه کرد: البته به طور مطلق روی نام فرشاد احمدزاده خط نمی کشیم. او بازیکنی با کیفیت بالا و توانمندی های زیادی به ویژه در بخش تهاجمی است. برای چنین بازیکنی یک دوره نیم ساله جهت منطبق شدن با تیم جدیدش مورد احتیاج است.

سرمربی موقت تیم اشلانسک وروتسواو سپس با یادآوری اسامی بازیکنان خارجی همانند مارکو پایکاسو و دالیبورا که شرایط مشابه فرشاد احمدزاده داشتند اعلام کرد: به فرشاد احمدزاده ایمان داریم زیرا او بازیکن بسیار خوبی است. پس از انتها وقفه زمستانی و در فصل بهار شرایط برای فرشاد احمدزاده بسیار آسان تر خواهد بود. او از ترکیب تیم اشلانسک وروتسواو خارج نشده و برای به دست آوردن جایگاهش در 2 بازی آینده می جنگد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باریلسکی: روی نام فرشاد احمدزاده خط نمی کشیم، ستاره پرسپولیس برای خیلی ها گمنام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باریلسکی: روی نام فرشاد احمدزاده خط نمی کشیم، ستاره پرسپولیس برای خیلی ها گمنام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید