اهدای گوشی هوشمند به دانش آموزان سراسر کشور با مشارکت بیمه ما

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، شرکت بیمه ما در راستای گسترش فرهنگ بیمه در سالروز مراسم زنگ بیمه، با اهدای کاغذ باطله جهت خرید گوشی هوشمند و تبلت، دسترسی دانش آموزان نیازمند به امر آموزش را تسهیل کرد.

اهدای گوشی هوشمند به دانش آموزان سراسر کشور با مشارکت بیمه ما

به گزارش خبرگزاری وبلاگ اخبار تصویری به نقل از روابط عمومی بیمه ما، در راستای کمک رساندن به امر آموزش در دوران شیوع بیماری کرونا ، کاغذ باطله های جمع آوری شده در شعبه تبریز بیمه ما به جمعیت خیریه قلب های سبز جهت خرید گوشی هوشمند و تبلت اهدا شد.

داود شکری مدیر روابط عمومی و تبلیغات بیمه ما ضمن تایید این خبر گفت: بیمه ما در ادامه ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، با جمع آوری و اهدای کاغذ باطله، ضمن حفاظت از محیط زیست، مشکل آموزش غیرحضوری تعدادی از فرزندانمان در سراسر کشور را مرتفع می نماید.

وی تشریح کرد: در سایه این همدلی، دانش آموزان نیازمند که به خاطر نداشتن تلفن های هوشمند و تبلت از برنامه های آموزشی برای ادامه تحصیل محروم مانده بودند به چرخه آموزش آنلاین برگشتند.

لازم به ذکر است پویش خیرخواهانه تهاتر کاغذباطله با گوشی هوشمند ظرف روزهای آینده در شعب و دفاتر نمایندگی بیمه ما در سراسر کشور انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "اهدای گوشی هوشمند به دانش آموزان سراسر کشور با مشارکت بیمه ما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای گوشی هوشمند به دانش آموزان سراسر کشور با مشارکت بیمه ما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید