افزایش بهره وری با همکاری و هماهنگی بین اداره و مدرسه محقق می گردد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، خبرگزاری خبرنگاران- سرپرست آموزش و پرورش شهرستان پیشوا گفت: افزایش بهره وری و رضایت مندی اولیا و دانش آموزان تنها با همکاری و هماهنگی بین اداره و مدرسه محقق می گردد.

افزایش بهره وری با همکاری و هماهنگی بین اداره و مدرسه محقق می گردد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ اخبار تصویری از پیشوا، اولین جلسه مدیران مدارس شهرستان پیشوا با حضور سعید تاجیک سرپرست آموزش و پرورش و اعضا شورای معاونین به صورت ارتباط زنده اینترنتی ویدئو کنفرانس برگزار گشت.

سعید تاجیک سرپرست آموزش و پرورش شهرستان پیشوا در این جلسه ضمن تقدیر از مدیران و معلمان به جهت پیگیری آموزش در فضای مجازی بیان نمود: کمیته پیگیری آموزش فضای مجازی در منطقه تشکیل شده است تا نظارت دقیق بر آموزش مجازی دانش آموزان انجام گیرد.

وی با اشاره به اهمیت کار تیمی، گفت: افزایش بهره وری و رضایت مندی اولیا و دانش آموزان تنها با همکاری و هماهنگی بین اداره و مدرسه محقق می گردد.

سرپرست آموزش و پرورش پیشوا با تاکید بر فعالیت های اجرا شده از جمله هفته پدافند غیرعامل، انتخابات شورای دانش آموزی، انتخابات انجمن اولیا و مربیان، بر اجرای طرح کوچ تاکید نمود و گفت: هدف کلی پروژه کوچ (کنترل وزن و چاقی)، افزایش دانش و بهبود نگرش و یاری به دانش آموزان در مدیریت وزن و داشتن سبک زندگی فعال و سالم است که در اجرای درست آن مدیران مدارس نقش کلیدی دارند.

تاجیک در سرانجام با اشاره به اقدامات اجرا شده جهت فراوری محتوا و ارتقاء سطح فعالیت های آموزشی و استفاده از توانمندی کلیه همکاران خلاق و اولیاء علاقمند در این شرایط خاص تأکید کرد و گفت: پژوهش سرای دانش آموزی ، گروه های آموزشی اداره جهت فراوری محتوا اقدامات خوبی انجام داده اند که مدارس می توانند از محتواهای فراوری شده و محتواهایی که اداره کل آموزش و پرورش در اختیار مناطق قرار داده است استفاده کنند.

سرانجامی پیغام/0421071664

منبع: خبرگزاری آریا

به "افزایش بهره وری با همکاری و هماهنگی بین اداره و مدرسه محقق می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش بهره وری با همکاری و هماهنگی بین اداره و مدرسه محقق می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید