افتتاح 25 پروژه برق رسانی با اعتبار 138 میلیارد ریال

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح 25 پروژه برق رسانی در هفته دولت با اعتباری بیش از 138 میلیارد ریال خبر داد.

افتتاح 25 پروژه برق رسانی با اعتبار 138 میلیارد ریال

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری به نقل از فارس، داود راهزادی گفت: 25 پروژه برق رسانی با اعتباری معادل 138 میلیارد و 299 میلیون ریال در حوزه های مختلف و شهرستان های 8گانه در هفته دولت سال 99 به بهره برداری می رسد.

وی تعداد این پروژه ها در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران را به ترتیب 10 ، 7 و 3 پروژه ذکر کرد و افزود: در شهرستان های باشت و چرام نیز، به ترتیب، 3 و 2 پروژه در هفته دولت امسال افتتاح می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: برق رسانی روستاهای سرگری کلاخوره و گودخانی در بویراحمد، اصلاحیه و بهینه شهری تپه آفتاب گردان و شهرک نفت گچساران، اصلاح و کاهش تلفات روستایی کل قیصر و اصلاح کابل روستایی چاروسا-دیشموک از مهم ترین پروژه های افتتاحی هفته دولت امسال در حوزه برق رسانی است.

راهزادی محل تامین اعتبارات پروژه های افتتاحی هفته دولت امسال در حوزه برق استان کهگیلویه و بویراحمد را عوارض برق و منابع داخلی شرکت توانیر بیان نمود و گفت: عملیات اجرایی این پروژه ها در کمتر از بازه زمانی یک ساله بوده است.

بیش از 265 هزار اشتراک برق در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "افتتاح 25 پروژه برق رسانی با اعتبار 138 میلیارد ریال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح 25 پروژه برق رسانی با اعتبار 138 میلیارد ریال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید