استقبال ترامپ از اطلاعات کشورهای خارجی برای پیروزی در انتخابات 2020

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، ترامپ گفت اگر چین یا روسیه اطلاعاتی از رقبای انتخاباتی من داشته باشند از آن استفاده می کنم.

استقبال ترامپ از اطلاعات کشورهای خارجی برای پیروزی در انتخابات 2020

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ اخبار تصویری، دونالد ترامپ گفت مایل است از اطلاعات کشورهای خارجی برای غلبه بر رقبایش در انتخابات 2020 استفاده کند.

به نوشته خبرگزاری فرانسه، ترامپ روز چهارشنبه هنگام مصاحبه با شبکه ای بی سی در پاسخ به این سوال که اگر چین یا روسیه بخواهند اطلاعاتی درباره رقبای انتخاباتیش به او بدهند چه می نماید، گفت: فکر می کنم شاید بخواهید گوش کنید... گوش دادن چیز بدی نیست.

ترامپ گفت با این حال پیشنهادی که منتج به دخالت خارجی گردد نخواهد پذیرفت. او تشریح کرد: این مداخله نیست. آن ها اطلاعات دارند و فکر می کنم که آن را بگیرم. اگر فکر کنم بخشی از کار ایراد دارد، ممکن است به اف بی آی مراجعه کنم.

جو بایدن رقیب ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2020 در این باره در حساب توئیتری خود نوشت: این در مورد سیاست نیست. این تهدیدی برای امنیت ملی ما است. یک رئیس جمهور آمریکایی نباید از کسانی یاری بگیرد که به دنبال نادیده دریافت دموکراسی هستند.

بر اساس این گزارش، در گزارش رابرت مولر در مورد مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا برای پیروز شدن ترامپ این ادعا مطرح شد که گرچه مدارک کافی برای متهم کردن ترامپ به دست نیامد اما او به قدر کافی از حقه های کثیف روس ها بهره برد.

گفته می گردد با این که یاری روسیه به ترامپ برای تصاحب پست ریاست جمهوری به اثبات نرسید، همچنان سنگ اندازی و کوشش او برای جلوگیری از انجام تحقیقات قانونی توسط بازرسان این پرونده می تواند قابل پیگیری باشد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "استقبال ترامپ از اطلاعات کشورهای خارجی برای پیروزی در انتخابات 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال ترامپ از اطلاعات کشورهای خارجی برای پیروزی در انتخابات 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید