شروع اردوی تیم ملی کشتی امید از 27 بهمن، معرفی تیم اعزامی به جام جهانی در شروع اردو

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، تمرینات آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد امید برای حضور در جام جهانی 2019 روسیه از 27 بهمن ماه در خانه کشتی شروع خواهد شد.

شروع اردوی تیم ملی کشتی امید از 27 بهمن، معرفی تیم اعزامی به جام جهانی در شروع اردو

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، بعد از اینکه کادرفنی تیم ملی بزرگسالان بیان کرد حضور در جام جهانی روسیه در برنامه های این تیم نیست و آنها را از روال کاری شان خارج خواهد نمود، به پیشنهاد علیرضا رضایی سرمربی تیم ملی امید، قرار شد این تیم روانه روسیه گردد.

با توجه به اینکه مسابقات قهرمانی امیدهای آسیا دهه اول فروردین ماه برگزار می گردد، دیگر فرصتی برای برگزاری مسابقه انتخابی برای این تیم وجود ندارد، به همین دلیل کادرفنی تیم ملی امید نفرات اعزامی به جام جهانی و همچنین قهرمانی آسیا را از جام بین المللی تختی انتخاب خواهد نمود.

جام تختی روزهای 18 و 19 بهمن ماه در کرمانشاه برگزار می گردد و قرار است اردوی آماده سازی این تیم نیز از 27 بهمن ماه در خانه کشتی استارت زده گردد.

با توجه به قوانین، تیم اعزامی به جام جهانی باید یک ماه پیش از برگزاری این رقابت ها، به میزبان معرفی گردد براین اساس شروع اردوی تیم ملی امید با معرفی تیم های اعزامی به جام جهانی و همچنین قهرمانی امیدهای آسیا همراه خواهد بود.

جام جهانی کشتی آزاد روزهای 25 و 26 اسفند با حضور 8 تیم برتر مسابقات جهانی 2018 بوداپست (روسیه، آمریکا، گرجستان، کوبا، ژاپن، ایران، مغولستان و ترکیه) در یاکوتسک روسیه به انجام می رسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شروع اردوی تیم ملی کشتی امید از 27 بهمن، معرفی تیم اعزامی به جام جهانی در شروع اردو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع اردوی تیم ملی کشتی امید از 27 بهمن، معرفی تیم اعزامی به جام جهانی در شروع اردو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید