آسان سازی سفر هدف تعاونی گردشگری است

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، آسان سازی سفر هدف تعاونی گردشگری است.

آسان سازی سفر هدف تعاونی گردشگری است

داستان چیست؟

نادر عادلی نیا در حاشیه افتتاحیه تعاونی گردشگری تامین نیاز شرکت ها و موسسات خدمات گردشگری، هدف از تاسیس این تعاونی را بازگشت سفر به سبد خانوارها خواند و گفت: این روزها بدلیل مسائل اقتصادی خانواده ها و شیوع کرونا سفر رفتن از سبد خانوارها کنار گذاشته شده است. در نظر داریم با تمهیداتی امکان سفر رفتن دوباره ایجاد شود.

وی افزود: هدف اصلی تعاونی، آسان سازی سفر است. در این راستا آماده عضویت تمام آژانسهای مسافرتی که حدود 5 هزار آژانس است هستیم تا بتوایم با ارائه تسهیلاتی امکان سفر را برای مردم مهیا کنیم.

عادلی نیا گفت: در مرحله نخست که برای 5 سال آینده برنامه ریزی شده در مورد مساله گردشگری داخلی و یک میلیون سفر برنامه ریزی شده و امیدورایم بتوایم با بهتر شدن شرایط کرونا از آذرماه فعالیت را آغاز کنیم.

در این طرح علاقمندان یک پنجم هزینه سفر را بصورت نقد پرداخت می کنند و بقیه هزینه را در طی چهار قسط در چهار ماه بدون بهره پرداخت می کنند که می تواند به رونق گردشگری کمک کند. عادلی نیا رعایت شیوه نامه های بهداشتی در سفرها را از دیگر برنامه های سفرهای تعاونی گفت.

بهاره حبیب زاده، مدیر عامل تعاونی گفت: ایجاد این تعاونی هدف صنفی دارد و امیدواریم با بکارگیری تمام ظرفیت گردشگری کشور، مسافرت رونق بگیرد.

وی افزود: تعاونی در حالی که بنگاه اقتصادی است وظایف در حوزه مسئولیت اجتماعی دارد که در صدد انجام آن هستیم.

حبیب زاده با بیان اینکه در مرحله نخست 20 آژانس مسافرتی در تعاونی عضویت دارند، گفت: از حضور دیگر موسسات که فعالیت گردشگری دارند، استقبال می کنیم.

منبع: همگردی

به "آسان سازی سفر هدف تعاونی گردشگری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسان سازی سفر هدف تعاونی گردشگری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید