آرمان رمضانی نیم فصل اول پرسپولیس - نیم فصل دوم استقلال خبرنگاران

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، مهاجم پرسپولیسی ها در نیم فصل اول و استقلالی ها در نیم فصل دوم لیگ بیستم را می توان ویژه ترین بازیکنی دانست که بین دو تیم عظیم پایتخت جا به جا شد.

آرمان رمضانی نیم فصل اول پرسپولیس - نیم فصل دوم استقلال خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ اخبار تصویری، آرمان رمضانی یکی از عادی ترین خریدهایی بود که پرسپولیسی ها در فصل جابجایی پیش از شروع لیگ انجام دادند. مهاجم سخت کوش سایپا از آن دست بازیکنانی بود که بدون هیچ پیش زمینه ذهنی از سوی طرفداران به پرسپولیس آمد و باید در بازی هایی که به او اعتماد می شد میخ خود را آن چنان می کوفت که تا سال ها بتواند برای سرخ ها به میدان برود و البته حمایت طرفداران را نیز در کنار خود ببیند، اتفاقی که هرگز نیفتاد و بدون قضاوت درباره کیفیت این بازیکن و اعتماد یا عدم اعتماد کادرفنی به او، عمر حضور رمضانی در پرسپولیس در بهترین حالت به نیم فصل رسید و این بازیکن در سایه از جمع پرسپولیسی ها جدا شد.

چند روز پس از خروج کم سر و صدای آرمان از پرسپولیس در حالی که تصور می شد در یکی از همین روزها احتمالا باید او را در حال عقد قرارداد با نساجی قائمشهر، گل گهر سیرجان و ... ببینیم، باز هم اتفاقات در فوتبال ایران به گونه ای دیگر پیش رفت و در اقدامی ناگهانی رمضانی را در جلسه ای در حال عقد قرارداد با مدیرعامل استقلال دیده شد!

اتفاقی که اگر هیچ خروجی برای طرفین نداشته باشد حداقل می توان گفت در کنار انتقال گادوین منشا، یکی از سریع ترین انتقال ها بین سرخابی ها بود. بازیکنی که نیم فصل اول در پرسپولیس به میدان رفت و بدون هیچ وقفه ای در نیم فصل دوم لباس استقلالی ها را به تن کرد، قطعا دوران جدیدی در انتقال بازیکن حتی بین سرخابی های پایتخت را رقم زد.

هر آنچه که هست بدون هیچ قضاوت و تصمیم گیری درباره شرایط فنی آرمان رمضانی، می توان او را ویژه ترین بازیکن رد و بدل شده بین دو باشگاه عظیم تهرانی دانست. بازیکنی که شیب به شدت تند انتقال او بین سرخابی ها باعث می گردد هرگز نتوانیم به او لقب یاغی بدهیم.

طرفداری

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آرمان رمضانی نیم فصل اول پرسپولیس - نیم فصل دوم استقلال خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرمان رمضانی نیم فصل اول پرسپولیس - نیم فصل دوم استقلال خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید